Про нас

Компанія «Продмаш» виробляє обладнання для харчової сфери, зокрема для консервування та етикетування харчових продуктів. Основна увага зосереджена на виробництві етикетувальних машин для промисловості і закаточних ключів для домашнього консервування. Якість кожного продукту заслуговує високої поваги.

Етикетувальні машини

ТОВ «Продмаш» протягом багатьох років займається проектуванням та виготовленням етикетувального обладнання для наклеювання паперової етикетки на жерстяну, скляну, поліетиленову тару будь-яких типорозмірів. Етикетувальні автомати «Продмаш» призначаються для комплектації ліній виробництва консервів і користуються попитом на підприємствах м'ясо-молочної, консервної, рибної, плодоовочевої та в інших галузях промисловості.

Види продукції:

- Етикетувальна машина П1-ВЕН для нанесення етикеток на скло, метал та поліетилен;

- Етикетувальна машина ОБ-КЕТ-С2 для роботи з жерстю, єдина в СНД машина, що наносить етикетки з паперу підвищеної щільності.

Компанія успішно співпрацює з відомими українськими підприємствами, зокрема ВАТ «Вінницька харчосмакова фабрика», ТОВ «Фірма ОНИСС», ТОВ «Рибоконсервний завод «Екватор»,  ТОВ «Агрофірма «Столична», ВАТ «Сімферопольський завод ім. С.М.Кірова», ТОВ ТПФ "Наталка", ТОВ "Агрокон", ПАТО "Білицький молочноконсервний комбінат", ТОВ "Аккад" та ін. Але більшість машин для нанесення етикетки поставляється на експорт: в Росію, Білорусь, Молдову, Середню Азію. Частка експорту етикетувальних машин становить приблизно 80 - 85% від загального обсягу продажів.

Закаточні ключі

Незважаючи на багатство заводської консервації відомих марок, багато хто все ж воліє сам робити заготовки на зиму. Дійсно, багато господинь проводять тижні за консервуванням фруктів і овочів, що дуже заощаджує сімейний бюджет і дозволяє урізноманітнити стіл взимку і навесні. Необхідним обладнанням при заготовках є закаточні ключі (закаточні машинки). ТОВ «Продмаш» виробляє кілька різновидів закаточних ключівзакаточний ключ-автомат МЗР-1АР з роликом та МЗР-1АП з підшипником, закаточна машинка з підшипником МЗР-1П, машинка для консервування з роликом МЗР-1.

Додатково ТОВ «Продмаш» приймає замовлення на серійне виготовлення деталей на токарних автоматах.

Якість продукції «Продмаш» перевірена роками. Консервування за допомогою цього обладнання - на порядок простіше, а результат - кращий, ніж у інших випадках. У цьому дуже просто переконатися, поглянувши на етикетку консервів вищевказаних фірм у будь-якому магазині чи супермаркеті, чи скориставшись черкаським закаточним ключем. Ми вважаємо, що ваше особисте враження буде для нас найкращою рекламою.

В даний момент ми працюємо над розширенням асортименту устаткування для харчової промисловості, модернізацією етикетувальних машин. Якість наших послуг постійно зростає, переконайтеся в цьому самі!

З питань оптових закупівель обладнання, комплектуючих, інформацією, що зацікавила, звертайтесь за адресою:

Україна, Черкаси, вул. Сумгаїтська, 3а
тел. / факс +38 (0472) 50-52-01, 32-17-79

Розширюємо дилерську мережу!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Закаточний ключ-автомат, етикетувальна машина, автоматична закаточна машинка - ТОВ "Продмаш"
(основний офіс)

18009, Україна, Черкаська, Черкаси, вул. Сумгаїтська, будинок 3

Новини компанії

Тепер у нас не лише закаточні машинки, а й відкривачки!
02 липня 2018 в 14:43

Компанія ТОВ "Продмаш" давно зарекомендувала себе як надійний виробник таких товарів як етикетувальні машини і закаточні машинки. А тепер ми пропонуємо ще й відкривачки! У нашому асортименті з'явилася новинка - відкривачка…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create